ظاهر زیبای جنیفر لوپز در اوج سالخوردگی

از سراسر وب

فیلم جدید خواننده و بازیگر مشهور، جنیفر لوپز ۵۳ ساله به نام «Shotgun Wedding» در ۲۷ ژانویه منتشر خواهد شد!

جنیفر لوپز در کت شلوار سفید خود که برای تبلیغ فیلم جدیدش پوشیده بود زیبا و جذاب به نظر می‌رسد!

انتظار می‌رود «Shotgun Wedding» با بازی جنیفر لوپز و جاش دوهامل اواخر این ماه اکران شود.جنیفر لوپز ظاهر و لباس‌هایی جذاب و خیره‌کننده را برای تبلیغات قبل از اکران فیلم آینده‌اش انتخاب کرده است.

این خواننده و هنرپیشه ۵۳ ساله در آخرین پست اینستاگرامی خود که در روز پنجشنبه ۱۲ ژانویه به اشتراک گذاشته شد، در حالی که ظاهری سر تا پا سفید را برای تبلیغ فیلم جدید خود انتخاب کرده بود. جنیفر در این لباس زیبا و درخشنده به نظر می‌رسد.

تیپ خاص جنیفر لوپز

در ابن عکس‌ها جنیفر با کت سفید شیری و شلوار فاق بلند همرنگی زیبا و شکیل به نظر می‌رسد. او این ظاهر را با یک کمربند طلایی و کفش‌های پاشنه بلند طلایی خود تکمیل کرده بود.این فیلم به تهیه‌کنندگی شبکه پخش خانگی آمازون تهیه شده است. این هفته، استودیو آمازون تریلر رسمی این فیلم را منتشر کرد.

در این فیلم بازیگرانی مشهور همانند جنیفر کولیج، سونیا براگا، لنی کراویتز و چهره‌های آشنا دیگری نیز حضور دارند.

این فیلم جدید داستان دارسی (لوپز) و تام (دوهامل) را دنبال می‌کند. این زوج خانواده‌های دوست‌داشتنی اما بسیار متفاوت خود را برای ازدواج خود در بهترین مقصد ممکن جمع می‌کنند. به گزارش وقت صبح با این حال این زوج در مورد احساسات خود مطمئن نیستند.

با گروگان گیری ناگهانی کل مهمانی، جان همه در خطر می‌افتد.

در این فیلم کمدی و ماجراجویی، دارسی و تام که از یکدیگر خسته شدند باید تلاش کنند و عزیزان خود را نجات دهند. البته اگر اول یکدیگر را نکشند!انتظار می رود این فیلم جدید یه تهیه‌کنندگی استودیو آمازون از طریق شبکه پرایم در تاریخ ۲۷ ژانویه منتشر شود.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.