علی‌قارداشی: رقابت های جهانی برای تنیس روی میز ایران بسیار مهم است

از سراسر وب

رییس فدراسیون تنیس روی میز معتقد است رقابت‌های بسیار حساسی پیش روی ملی پوشان است.

مهرداد علی‌قارداشی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری برنا ، درخصوص شرایط ملی پوشان تنیس روی میز اظهار داشت: مراحل مقدماتی رقابت های جهانی تمام شده و الان فینال جهانی را در پیش داریم که مسابقات سرنوشت سازی است و بازیکنان ما با تمام وجود در آن حضور پیدا می کنند. می دانیم کار سختی در پیش داریم اما بچه های ما ثابت کرده اند در روزهای سخت کارهای بزرگی را رقم میزنند.

وی افزود: انشاالله تیم ملی مردان ما بتواند برای اولین بار کسب سهمیه تیمی را انجام دهد و به المپیک پاریس برسد و  در دختران هم بتوانیم پیشرفت کنیم. بانوان ما برای دومین دوره است که به این میدان مهم رسیدند و رفته رفته جایگاه خود را ارتقا دادند و می توانند بهتر از این هم باشند.

رییس فدراسیون تنیس روی میز درخصوص شرایط لژیونرهای تنیس روی میز گفت: پسران در لیگ فرانسه و دختران در لیگ ترکیه شرایط خوبی دارند. لژیونرهای ما عالی هستند و روز به روز پیشرفت کردند و بازی کردن با حریفان سطح بالا باعث می شود تا با چم و خم کار بیشتر آشنا شوند. من خیلی به این بچه ها خوشبین هستم و امیدوارم بتوانند دل مردم را شاد کنند.

علی قارداشی درباره اینکه توقعات پس از درخشش در بازی های آساییی از تنیس روی میز بالا رفته است، گفت: مردم حق دارند نسبت به درخشش بچه های ما کمی توقعات بالاتری داشته باشند اما رشته ما رکوردی نیست که از الان بتوانیم در خصوص ریز نتایج پیشبینی کنیم. رسیدن به المپیک افتخار بزرگی است و امید داریم بتوانیم از دوره های قبل بهتر نتیجه بگیریم اما قرار نیست فشار روانی روی ورزشکار ایجاد کنیم چون مطمئن هستیم ملی پوشان تنیس روی میز ایران حرفه ای هستند و بزرگ فکر می کنند.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.