عکس جدید احسان خواجه امیری در خارج از کشور با تغییر چهره

از سراسر وب

احسان خواجه امیری، خواننده مشهور ایرانی، تصویری جدید از خودش در خارج کشور با ژست تازه و با تغییر چهره انتشار داده است.

احسان خواجه امیری به لطف حضور پدرش از سنین کودکی وارد حوزه موسیقی شد. او در ۱۷ سالگی هم کارش را به شکل حرفه ای دنبال کرد و آلبوم من و بابا را روانه بازار کرد.

دو سال بعد هم قطعه ای برای سریال غریبانه خواند و به شهرت قابل توجهی رسید.خواجه امیری در ۲۱ سالگی هم آلبوم برای اولین بار را عرضه کرد و به شدت مورد استقبال قرار گرفت. طبق اعلام عرضه کنندگان این آلبوم در مدت کوتاهی ۳۰۰ هزار نسخه فروخت.

او آخرین بار سال ۹۷ آلبوم شهر دیوونه را منتشر کرد و از آن به بعد دیگر آلبومی را روانه بازار موسیقی نکرده است. اما به جای آن تعداد قابل توجهی تک آهنگ نشر داده است.

احسان خواجه امیری اکنون هم یک تصویر از خودش در خارج کشور منتشر کرده که تغییر چهره عجیب او را نشان می دهد.

احسان خواجه امیری دومین خواننده پرطرفدار یک دهه اخیر شد

اخیرا در برنامه «ترین‌ها» خوانندگانی چون رضا بهرام، بابک جهانبخش، محمد علیزاده، احسان خواجه امیری. روزبه بمانی، رضا صادقی، محسن چاووشی. فریدون آسرایی، گرشا رضایی، سیروان خسروی. سینا حجازی و امیدحاجیلی در لیست محبوب‌ترین خوانندگان پاپ ۱۰ سال اخیر قرار گرفتند.

در این رابطه مخاطبان با شرکت در نظرسنجی این برنامه در طول هفته و زمان پخش برنامه به محبوب‌ترین خواننده پاپ رای می‌دادند.

روز جمعه طبق انتخاب تیم «ترین‌ها» که حاصل کارشناسی داوران برنامه، پیامک‌های ارسال مخاطبان در طول برنامه و نظرسنجی صورت گرفته در صفحه مجازی برنامه بود، محسن چاوشی به عنوان محبوب‌ترین خواننده پاپ در یک دهه اخیر معرفی شد.

احسان خواجه امیری رتبه دوم این رقابت را کسب کرد و جایگاه سوم نیز به بابک جهانبخش تعلق گرفت.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.