فروش یک و نیم میلیاردی تمساخ خونی در روز اول اکران

از سراسر وب

فیلم تمساح خونی پس از اقبال خوبی که در جشنواره فیلم فجر به دست آورد، حالا در نخستین گام موفق شد تا با جذب بیش از ۱۸ هزار مخاطب، رکورد ۲ ساله تعداد مخاطب در روز نخست نمایش یک فیلم را از آن خود کند.

تمساح خونی موفق شد تا در اولین روز اکران مردمی اش ، با نمایش در ۱۸۷ سالن، ۱۸ هزار و ۲۰۰ مخاطب داشته باشد و یک میلیارد و ۵۰ میلیون تومان بفروشد.

این میزان مخاطب و فروش، بیشترین میزان فروش روز نخست یک فیلم پس از ثبت رکورد روز ۲۶ آبان ۱۴۰۰ است که طی آن گشت ۳ موفق شد تا در اولین روز نمایش خود، ۲۱ هزار نفر را به سینماها بکشاند.

برای امسال، همه فیلم‌های پرفروش، در روز نخست نمایش مخاطبانی کمتر از تمساح خونی داشتند. فسیل در روز اول، ۹ هزار و ۲۰۰ مخاطب داشت. هتل هفت‌هزار و ۴۰۰، هاوایی ۹ هزار و ۲۰۰، شهر هرت هشت‌هزار و ۹۰۰ و ویلای ساحلی ۹ هزار و ۳۰۰ مخاطب را در روز نخست نمایش خود تجربه کردند.

طی سال گذشته نیز انفرادی، ۱۰ هزار و ۸۰۰ مخاطب در روز نخست نمایش خود داشت. بخارست پنج‌هزار و ۱۰۰، سگ‌بند پنج‌هزار و ۵۰۰، ملاقات خصوصی ۲ هزار و ۵۰۰، علفزار سه‌هزار و ۳۰۰، تی‌تی هفت‌هزار و ۴۰۰، ابلق هفت‌هزار و ۶۰۰ و دوزیست نیز ۱۵ هزار و ۹۰۰ مخاطب در روز نخست اکران خود

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.