فصیحی: از رکوردم راضی نبودم/ امیدوارم به نیمه نهایی صعود کنم

تنها بانوی دونده ایران در المپیک پس از صعود به جدول اصلی مسابقات گفت: برگزاری مسابقه در صبح باعث شد تا از رکوردم راضی نباشم اما امیدوارم بتوانم به مرحله نیمه نهایی صعود کنم.

به گزارش خبرگزاری رکن آنلاین خبرنگار اعزامی به گزارش خبرگزاری رکن آنلاین به توکیو، فرزانه فصیحی پس از کسب رکورد لازم برای ورود به جدول اصلی مسابقات دو ۱۰۰ متر بازی های المپیک گفت: فکر می کردم عملکرد بهتری داشته باشم. از رکوردم راضی نبودم دلیلش هم این است که تا به حال در چنین ساعتی مسابقه نداده بودم. ساعت ۹ دویدن خیلی زود است.

وی در پاسخ به این پرسش که با این شرایط آیا بدن شما برای این مسابقه در «خواب» بود، تصریح کرد: با اینکه بدنم خواب نبود اما بیدار، بیدار هم نبود.

این دونده کشورمان با اشاره وضعیت رقبایش و این که آیا برای این مسابقه استرس داشته است گفت: گروه اول سخت تر بود. با توجه به این که خوب استراحت کردم هیچ استرسی برای این مسابقه نداشتم و کاملا راحت بودم. 

فصیحی در مورد شانسش برای صعود به نیمه نهایی گفت: نمی شود از الان پیش بینی کرد. باید شرایط را هنگام دویدن سنجید. امیدوارم بتوانم به نیمه نهایی صعود کنم. باید دید چه می شود.

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.