قاتلان مدیر عامل کارخانه پگاه به دام پلیس افتادند!

از سراسر وب

فرمانده انتظامی لرستان از شناسایی و دستگیری ۵ عامل قتل مدیر عامل سابق کارخانه شیرپگاه لرستان خبر داد.سردار یحیی الهی امروز پنج شنبه در این رابطه به خبرنگاران اظهار داشت: در پی قتل مدیر عامل سابق کارخانه پگاه لرستان در چهارم بهمن ماه سال جاری توسط افراد ناشناس، بلافاصله موضوع به صورت ویژه به منظور شناسایی عاملان در دستور کار پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

وی افزود: با توجه به پیچیدگی ابعاد قتل، پس از چند شبانه روز تلاش مستمر و با اقدامات پیچیده و علمی توسط تیمی از کارآگاهان مجرب و زبده پلیس آگاهی استان و با به دست آوردن سرنخ‌هایی از این قتل، عاملان شناسایی شدند.

فرمانده انتظامی استان لرستان عنوان کرد: با هماهنگی مقام قضائی تعداد ۵ نفر که در این قتل مشارکت داشته طی ۴ عملیات ضربتی و مقتدرانه دستگیر و به مقر انتظامی دلالت شدند.

وی با بیان اینکه از این تعداد ۲ نفر به عنوان قاتل اصلی و ۳ نفر به عنوان معاونت و مشارکت در این قتل نقش داشته‌اند افزود: علت و انگیزه قتل در دست بررسی است.

سردارالهی ضمن تقدیر از همکاری و تعامل خوب دستگاه قضائی با پلیس خاطرنشان کرد: پلیس با اشراف اطلاعاتی و استفاده از عناصر مؤمن و متعهد و مجرب با قاطعیت با افرادی که به هر نحو بخواهند مخل نظم و امنیت جامعه شوند برخورد خواهد کرد.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.