قتل جوان توسط هم‌خانه با ضربات چاقو

از سراسر وب

به‌دنبال قتل خونین مرد جوان توسط هم‌خانه‌اش با ضربات متعدد چاقو اواسط خردادماه امسال، مرگ مشکوک مرد جوانی در خانه‌ای در محله جوادیه به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰، گزارش داده شد که به‌دنبال اعلام این خبر تیمی زبده از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی به‌همراه بازپرس کشیک قتل راهی محل حادثه شدند و تحقیقات ابتدایی را آغاز کردند.

تیم جنایی پس از ورود به خانه موردنظر با جسد مرد جوان افغانستانی مواجه شدند که براثر ضربات چاقو به قتل رسیده بود، بررسی‌های اولیه هم نشان می‌داد که مقتول در جریان یک درگیری قربانی جنایتی هولناک شده است.

تحقیقات ابتدایی حکایت از آن داشت؛ مقتول که کارگر ساختمانی بوده با همشهری‌های خود در خانه مورد نظر زندگی می‌کرده که به‌خاطر اختلافات شخصی با  یکی از هم‌خانه‌ها درگیر شده و در جریان این نزاع به قتل رسیده است و عامل جنایت قبل از رسیدن پلیس از صحنه جرم پا به فرار گذاشته است.

پس از پایان تحقیقات میدانی در صحنه جرم، کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی مأموریت یافتند با اقدامات اطلاعاتی ابتدا مخفیگاه متهم را شناسایی و سپس در کوتاه‌ترین زمان ممکن نسبت به دستگیری وی اقدام کنند.

به گزارش تسنیم، جسد مقتول برای معاینات دقیق‌تر به پزشکی قانونی منتقل شد و تحقیقات کارآگاهان جنایی در رابطه با دستگیری مرد جنایتکار ادامه دارد.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.