قرعه کشی سومین مرحله فروش محصولات سایپا شروع شد

مراسم قرعه‌کشی طرح فروش فوق‌العاده محصولات سایپا، با حضور نهاد‌های نظارتی آغاز شد.

به گزارش خبرنگار رکن آنلاین،مراسم قرعه‌کشی طرح فروش فوق‌العاده محصولات ،امروز سه‌شنبه (۲۹ مهر) آغاز شد.

گفتنی است، با توجه به بخشنامه اعلام شده، این طرح فروش در قالب فروش فوری و فوق العاده اجرا می‌شود. در این طرح خودروهای تیبا، تیبا ۲، ساینا، وانت ۱۵۱، نیسان تک سوز، نیسان تک سوز آپشنال، نیسان دوگانه سوز آپشنال و وانت پادرا پلاس با قیمت قطعی و با موعد تحویل ۹۰ روزه عرضه می‌شوند.

با توجه به بخشنامه فروش سایپا، قوانین جاری عرضه خودرو‌ها در قالب فروش فوری و فوق العاده برقرار است و مشتریان باید پس از ثبت نام اولیه، منتظر نتایج قرعه کشی باشند.

در طرح پیش فروش سایپا ۷۲۴ هزار و ۶۸۴ نفر شرکت کردند که ۷۱۷ هزار و ۹۹۷ نفر واجد شرایط شناخته شدند.

ظرفیت محصولات عرضه شده گروه خودروسازی سایپا در این طرح فروش ۷ هزار خودرو است و برای آنکه حقی از متقاضیان خرید خودرو ضایع نشود و توزیع خودرو‌ها بر اساس قرعه کشی انجام شود ۷هزار نفر هم به عنوان رزرو در نظر گرفته شده اند.

در این طرح ۵۰۰ دستگاه خودرو تیبا صندوق دار، هزار دستگاه تیبا ۲، ۵۰۰دستگاه ساینا، هزار دستگاه سایپا ۱۵۱، ۳۰۰ دستگاه نیسان تک سوز، ۱۸۰۰دستگاه نیسان تک سوز آپشنال، ۱۸۰۰ دستگاه نیسان دوگانه سوز و ۱۰۰ دستگاه پادرا پلاس عرضه شده است.

اسامی منتخب دومین طرح فروش فوق العاده محصولات سایپا پس از تائید نهایی توسط نهاد‌های نظارتی حدود ساعت ۱۲ ظهر فردا (چهارشنبه) در سایت رسمی این گروه خودروسازی منتشر خواهد شد.

گروه خودروسازی سایپا برای برای منتخبین طرح فروش فوق العاده پیامک ارسال می‌کند، اما برای اطمینان بیشتر ضرورت دارد که ثبت نام کنندگان به سایت سایپا مراجعه کنند.

منتخبین فرصت دارند که تا ۷۲ ساعت بعد از اعلام نتایج نسبت به پرداخت کل مبلغ بر اساس خودرویی که درخواست دادند، واریز وجه انجام دهند.

نام خودرو ظرفیت متقاضیان رزرو
تیبا ۲ ۱۰۰۰نفر ۲۳۸ هزار و ۵۶۰ نفر ۱۰۰۰ نفر
ساینا ۵۰۰ نفر ۲۵۱ هزار و ۸۹۸ نفر ۵۰۰ نفر
سایپا ۱۵۱ ۱۰۰۰ نفر ۳۳ هزار و ۹۶۰ نفر ۱۰۰۰ نفر
نیسان تک سوز ۳۰۰ نفر ۲۰ هزار و ۷۸۲ نفر ۳۰۰ نفر
نیسان تک سوز آپشنال ۱۸۰۰ نفر ۶ هزار و ۹۲۴نفر ۱۸۰۰ نفر
نیسان دوگانه سوز آپشنال ۱۸۰۰ نفر ۳۹ هزار و ۲  نفر ۱۸۰۰
پادرا پلاس ۱۰۰ نفر ۱۵ هزار و ۶۵۹ نفر ۱۰۰ نفر

مجید باقری قائم مقام مدیر عامل در امور فروش سایپا در این مراسم گفت:استقبال خوبی از این طرح شد به همین دلیل زمان ثبت نام را افزایش دادیم.

او گفت: اخبار منعکس شده  در مورد عدم استقبال از طرح صحت ندارد و استقبال خوبی از این طرح شده است و بیش از ۷۲۴ هزار نفر در این طرح شرکت کرده ‌اند.

باقری گفت: به محض اتمام این طرح فروش فوق العاده، طرح پیش فروش با موعد تحویل تابستان سال آینده را آغاز می کنیم.

قائم مقام مدیر عامل در امور فروش گفت: برنامه سایپا این است تا پایان سال هر ماه یک برنامه فروش فوق العاده داشته باشد و مردم با آرامش می‌توانند در این طرح‌ها شرکت کنند.

باقری گفت: روند تولید را ادامه می‌دهیم. در حال حاضر تعهدات ما به روز شده است. از جانب تولید مشکلی وجود ندارد.

 

پایان خبر / رکن آنلاین

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.