ماجرای ممنوع الکار شدن شیرین صمدی

از سراسر وب

چکیده ای از بیوگرافی شیرین صمدی
نام:شیرین صمدی

زاده:۱۳۶۳

زادگاه:اصفهان

سمت:مجری سابق تلویزیون

ملیت:ایرانی

تحصیلات:لیسانس رشته علوم اجتماعی

بیوگرافی شیرین صمدی
شیرین صمدی مجی ایرانی در آذر ماه ۱۳۶۳ در شهر اصفهان دیده به جهان گشود.
تحصیلات شیرین صمدی
شیرین صمدی در رشته علوم اجتماعی، موفق به اخذ مدرک لیسانس شده است و از مجریان قدیمی برنامه کودک و برنامه های جدید صدا و سیما محسوب میشود. او نیز علاقه مند به بازیگری بوده است.
همسر شیرین صمدی
درخصوص ازدواج و وضعیت تاهل شیرین صمدی، اطلاعاتی دردسترس تیست.

شروع فعالیت مجری گری شیرین صمدی
در سال ۱۳۷۸ شیرین صمدی، فعالیت خود را بطور حرفه ای در تئاتر آغاز کرد. او به غیر از بازی بر روی صحنه به نقالی و شاه نامه خوانی می پرداخت. از زمانی که شیرین صمدی در سمت داور دوره چهاردهم جشنواره کودک و نوجوانان فعالیت کرد؛ توانست در سال های بعد به عنوان داور جشنواره سازمان ملی انتخاب شود.
شیرین صمدی بعنوان مجری در سال ۸۳ نخستین حضور خود را در شبکه اصفهان انجام داد و وارد شبکه ۱ سیما در سال ۸۹ گردید و مشغول به فعالیت بعنوان مجری شد. علاوه‌براین شیرین صمدی، مجری برنامه صبح بخیر ایران و سیمای خانواده بوده است.

سایر فعالیت های شیرین صمدی
شیرین صمدی به غیر از مجری گری در زمینه های دیگری فعالیت داشته است که از آنها میتوان به نویسندگی، خبرنگاری، کارهای تصویری تله فیلم اشاره کرد. ایشان نیز بعنوان مدرس اجرا فعالیت میکرد و به تدریس بازیگری تئاتر کودک به مدت ۸ سال می پرداخت. وی بعنوان مربی تئاتر کانون اصلاح و تربیت اصفهان و مرکز نگهداری و مراقبت از بچه های خیابان شناخته میشود و در زمینه مستندسازی بعنوان کارگردان، سابقه فعالیت دارد.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.