مس کرمان از ساپینتو شکایت کرد!

از سراسر وب

باشگاه مس کرمان اعلام کرد «به دلیل رفتارهای زشت و تحریک‌آمیز سرمربی استقلال» از ریکاردو ساپینتو به مراجع ذی‌صلاح شکایت می‌کند.

«متأسفانه رفتارهای زشت و تحریک‌آمیز سرمربی تیم فوتبال استقلال در دیدار روز گذشته برابر مس کرمان موجب تنش و صحنه‌های ناشایست آخر بازی دو تیم شد که از همین رو باشگاه مس کرمان شکایت خود را از وی به مراجع ذی صلاح اعلام می‌کند اما ماجرای این بازی و رفتارهای زشت سرمربی استقلال که البته در برخی بازی‌های گذشته این تیم نیز سوابق زیادی در این موارد وجود دارد، به این شرح است که در زیر مشاهده می‌کنید:

براساس رشته تصاویری که می‌بینید، سرمربی استقلال درست بعد از گل سوم این تیم به سمت نیمکت تیم مس کرمان با نشان دادن حرکات دست و الفاظی که مشخصاً چهره وی ماهیت کلام را مشخص می‌کند، به شکل عجیبی موجب تحریک نیمکت‌نشینان تیم مس کرمان می‌شود. ضمن اینکه آقای کالی تروئبا مربی اسپانیایی مس نیز به زبان و صحبت‌های طرح شده از سوی سرمربی استقلال کاملاً مسلط بود که الفاظ به کار برده شده از سوی سرمربی استقلال در این صحنه جای تأسف بسیار داشت.

این هم پایان ماجرا نبود و سرمربی استقلال پس از این اتفاق این بار و در زمان خروج از زمین به سمت جایگاه ویژه، خبرنگاران و رو به مقامات رفتارهای توهین‌آمیز و زننده خود را انجام می‌دهد.

درنهایت زمانی که ساپینتو به ورودی رختکن خود می‌رسد، به رفتارهای تحریک‌آمیز خود همچنان ادامه می‌دهد که در این مکان با عوامل نیروی انتظامی نیز درگیر می‌شود تا مجموعه‌ای کامل از رفتارهای توهین‌آمیز، زشت و زننده ازسوی سرمربی استقلال در این بازی صورت گرفته باشد که از ابتدا تا انتها، نقش‌آفرین صحنه‌گردان آن لقب گیرد.

از همین رو، باشگاه مس کرمان مطابق مستندات خود شکایتش را از سرمربی استقلال به مراجع ذی صلاح اعلام می‌کند و امیدوار است در این زمینه برخورد قانونی با ایشان صورت گیرد».

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.