میوه شب عید از ۱۰ اسفند عرضه می شود

از سراسر وب

طبق سخنان سرپرست سازمان مدیریت میادین میوه و تره‌ بار شهرداری تهران میوه شب عید به صورت تدریجی از دهم اسفندماه در سطح میادین میوه و تره‌بار شهر تهران عرضه می شود.

امروز  از ۲۲ بازار میوه و تره‌ بار شهرداری تهران رونمایی شد و در حاشیه این مراسم سرپرست سازمان میادین میوه و تره بار در خصوص راه‌ اندازی آزمایشگاه پایش سموم میوه و سبزیجات سازمان میادین میوه و تره‌ بار شهرداری گفت: در خصوص این آزمایشگاه و کنترل کیفیت اقدامات لازم از حدود یک سال قبل در سازمان میوه و تره‌ بار آغاز شده اما موانعی در حوزه اخذ مجوز ها و تاییدیه‌ های سازمان‌ های مختلف ایجاد شده است.

وی اضافه کرد: باید استانداردهای لازم از طریق اخذ مجوزها محقق شود تا در ادامه راه با مشکل مواجه نشویم لذا در حال حاضر پیگیر دریافت این مجوزها و راه‌اندازی این آزمایشگاه هستیم. در همین راستا تجهیزات لازم درخواست خریدش داده شده، برای راه‌اندازی مکان آزمایشگاه طراحی مناسب انجام و کارهای عمرانی نیز در حال انجام است لذا امیدواریم در سال آینده شاهد راه‌اندازی این آزمایشگاه باشیم.

سرپرست سازمان میادین میوه و تره‌بار شهرداری تهران در خصوص تامین اقلام مورد نیاز شهروندان برای ایام پایانی سال گفت: در مورد مواد پروتئینی با توافقاتی که انجام شده میزان عرضه در حال حاضر افزایش پیدا کرده و قطعا در نوروز نیز این روند ادامه پیدا خواهد کرد و به حد کافی عرضه انجام خواهد شد. در مورد میوه نیز خریدهای لازم انجام و ذخیره‌سازی صورت گرفته و از دهم اسفندماه به تدریج این میوه‌ها در سطح میادین میوه و تره‌بار عرضه خواهد شد.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.