نامزد سابق ستاره بارسلونا مقابل کیم کارداشیان/ جنگ سلبریتی‌ها بر سر یک عمارت!

از سراسر وب

شکیرا همچنان به دنبال خانه‌ای در میامی است. به نظر می‌رسد این خواننده کلمبیایی از عمارت مجللی که نزدیک به یک ماه است با دو فرزندش در آن زندگی می‌کند ناراضی است و به دنبال خانه دیگری می‌گردد.

شکیرا بعد از جدایی بحث‌برانگیز و جنجالی از جرارد پیکه، که تبعات آن همچنان ادامه دارد، زندگی جدیدی را به دور از بارسلونا آغاز کرده است و چند روز پیش اولین تصاویر از زندگی روزمره شکیرا در میامی منتشر شد. خواننده کلمبیایی در این تصاویر در کنار یک مشاور املاک دیده می‌شود و به نظر می‌رسد این هنرمند علاقه‌مند به خرید یک عمارت جدید در بخش لوکسی از شهر و در مکانی با حریم خصوصی بیشتر است.

به گفته روزنامه‌نگار اسپانیایی الکس رودریگس، این خانه در جزیره فیشر واقع شده و مشخصاتش به شرح زیر است: «گران‌ترین منطقه مسکونی در جهان که بیشترین تعداد میلیونرها در آن زندگی می‌کنند. فقط با قایق یا هلیکوپتر می‌توان به این خانه دسترسی داشت.»

جزیره فیشر، که یک جزیره خصوصی در نزدیکی ساحل میامی است، گران‌ترین و اشرافی‌ترین منطقه ایالات متحده به شمار می‌رود. بر اساس داده‌های مالیاتی نشریه مالی بلومبرگ، میانگین درآمد ۱۳۰۰ ساکن آن حدود ۲٫۵ میلیون دلار در سال است. منطقه‌ای بهشتی با ساحل شنی سفید که از باهاما آورده شده، جایی که ساکنان ثروتمند آن به طور متوسط یک میلیون دلار بیشتر از کسانی که در دومین منطقه ثروتمند آمریکا، شهر آترتون در مرکز سیلیکون‌ولی، زندگی می‌کنند درآمد دارند.

این منطقه همه چیز دارد: گارد امنیتی خصوصی، رستوران، زمین گلف، دو استخر، زمین تنیس، یک ساحل فقط برای ساکنان و سایر امکانات تجملی. از آنجایی که بسیار انحصاری است، حریم خصوصی مطلق وجود دارد، و این دقیقا همان چیزی است که خواننده کلمبیایی به دنبال آن است.

با این حال، شکیرا تنها کسی نیست که به این خانه در جزیره فیشر علاقه‌مند است. کیم کارداشیان نیز دوست دارد در این جزیره منحصر به فرد زندگی کند، و هر دو برای به دست آوردن این خانه در آنجا رقابت می‌کنند. باید منتظر بمانیم و ببینیم که آیا سرانجام یک نفر از آنها به آنجا نقل مکان می‌کند یا اینکه همزمان در این جزیره خانه می‌خرند و با هم همسایه می‌شوند.

در همین گیر و دار، جرارد پیکه به آمریکا رفته و به دلیل قرارداد سفت و سختی که او و شکیرا امضا کرده‌اند، با مشکلات زیادی برای دیدن فرزندانش روبه‌روست. پیکه که از این وضعیت کلافه شده و فکرش را هم نمی‌کرد که دیدن دو پسرش در ایالات متحده تا این اندازه برایش سخت بشود به دنبال تغییر در قرارداد حضانت است و یا در نهایت مجبور می‌شود خانه‌ای در آمریکا بخرد تا نزدیک بچه‌هایش باشد.

این مطلب را هم بخوانید: مشکلاتی که پیکه برای دیدن فرزندان شکیرا دارد/ ۱۰ روزی که جور نمی‌شود!

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.