نوشته های جنجالی سپهر حیدری علیه باشگاه پرسپولیس

از سراسر وب

کاپیتان پیشین پرسپولیس، سپهر حیدری یادداشت تند و تیزی را در صفحه شخصی خود انتشار داده است و با این کارش این بار به مدیریت باشگاه پرسپولیس حمله کرده است.

سپهر حیدری ملی پوش سابق فوتبال در ماه های گذشته یکی از پیشکسوتان خبرساز قرمزپوشان بود که همواره رقبای تیم پرسپولیس را مورد انتقاد قرار می داد.

البته پس از قهرمانی پرسپولیس در لیگ برتر و جام حذفی کشور او کمی از این حواشی فاصله گرفت.

اما به نظر می رسد کاپیتان سابق قرمزها به اتفاقات جنجالی عادت کرده و نمی تواند بی تفاوت از کنار برخی مسائل عبور کند.

در همین‌ رابطه این پیشکسوت فوتبال این بار برخلاف همیشه به مدیریت و کادر فنی باشگاه محبوب اش حمله کرده و از آنها به شدت انتقاد کرده است.

سپهر حیدری در این یادداشت تند و تیز با اشاره به بلاتکلیفی قرارداد یحیی گل محمدی و اغلب بازیکنان خواستار نظم و درک بیشتری از هیئت مدیره این باشگاه شده است.

استوری طعنه آمیز و عجیب سپهر حیدری خطاب به ساپینتو

به گزارش وقت صبح، پس از اتفاقات جنجالی پیش آمده پیرامون ساپینتو در بازی دیروز دربی، واکنش ها علیه سرمربی پرتغالی آبی پوشان همچنان ادامه دارد.

با این حال نکته عجیب ماجرا اینجاست که علاوه بر چهره های پرسپولیسی اغلب پیشکسوتان تیم استقلال هم به رفتار زننده این سرمربی در بازی برابر پرسپولیس اعتراض کرده اند.

اما حالا سپهر حیدری کاپیتان سابق پرسپولیس که مدتی است به یک چهره خبرساز و معترض به رقبای پرسپولیس در اینستاگرام بدل شده، بار دیگر یادداشت تندی را خطاب به این موضوع منتشر کرده است.

ستاره سابق پرسپولیس در این استوری معنادار ابتدا به حمایت و تمجید ویژه از یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس پرداخته و او را مرد محجوب قرمزپوشان نامیده است.

در همین خصوص این ملی پوش سابق در انتهای این یادداشت تند و تیز در انتقاد از ساپینتو خطاب به او نوشته است:

ساپینتو هنوز تو‌ راه فرودگاه داره به مردم ایران بطری پرتاب میکنه.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.