هزینه های ستاره های سینما برای اجاره کردن رحم!

از سراسر وب

جدیدا درباره روشی جایگزین حاملگی درمورد فرزندان چهره‌های مشهور و ستاره‌ها که با روش «رحم اجاره‌ای یا جایگزین» متولد شده اند به گوشمان می‌رسد و عده ای بخاطر این که این موضوع نوظهور اثرات منفی به روند درمان ناباروری داشته باشد، نگران شده اند.

در سدر برنامه این هفته سریال واقع‌نمایی «کارداشیان‌ها» در شبکه پخش فیلم و سریال هولو، کلوئه به کریس جنر، مادرش، اعتراف کرد که به خاطر نداشتن رابطه عاطفی مشابه با سایر فرزندانش «احساس گناه» می‌کند.

شایعاتی وجود دارد مبنی بر اینکه «الک» و «هیلاریا بالدوین» از یک رحم اجاره‌ای برای تولد فرزند ششم خود، دختری به نام «لوسیا»، استفاده کرده‌اند، اما آن‌ها اولین زوجی نیستند که چنین گزینه گران‌قیمتی را انتخاب می‌کنند.

«چوپرا»، بازیگر و مدل ۳۹ ساله هندی و «جوناس»، خواننده ۲۹ ساله ایتالیایی-آمریکایی، در سال ۲۰۱۸ با یکدیگر ازدواج کردند و در ماه ژانویه امسال، با روش رحم جایگزین، صاحب اولین فرزندشان، «مالتی ماری»، شدند.

دختر «جورج لوکاس»، خالق «جنگ ستارگان» و همسرش، «ملودی هابسون» در سال ۲۰۱۳ به کمک رحم جایگزین دختردار شدند.

حداقل یکی از فرزندان «رابرت دنیرو» حاصل رحم اجاره ای است، هرچند گفته می‌شود دوقلوهای او از همسر سابقش، «توکی اسمیت»، هم با این روش به دنیا آمدند.

ژانویه امسال پاریس هیلتون و همسرش، کارتر ریم، به کمک رحم جایگزین صاحب اولین فرزند خود شدند. سارا جسیکا پارکر و همسرش، متیو برودریک، هم دو فرزند دارند که با رحم اجاره‌ای به دنیا آمده‌اند.

ممکن است شما دوست داشته باشید