همخوانی حیرت‌انگیز طرفداران علیرضا قربانی با این آهنگ

از سراسر وب

به گزارش همشهری آنلاین، مسعود فیروزی‌نژاد نوازنده ویولنسل در گروه ارکستر علیرضا قربانی که این شب‌ها در کنسرت این هنرمند در مجموعه فرهنگی‌تاریخی سعدآباد می‌نوازد، درباره این اجراها با اشاره به اینکه تمرین‌های سخت و فشرده‌ای را پشت سر گذاشته‌اند، گفت: تاکنون اجراهای درخشانی را پشت سر گذاشته‌ایم و امیدوارم تا آخرین روز کنسرت این حس و حال همراه گروه باشد. هر شب و با حضور این حجم از مخاطبان علاقمند، حال خوشی روی صحنه تجربه می‌کنیم.

اینکه هر شب برای نزدیک به ۳ هزار نفر اجرا داشته باشیم، قطعا کار سخت اما لذت‌بخش و دلپذیری است و ما برای شب‌های بعد با این انرژی خوبی که از مخاطبان گرفته‌ایم مشتاق‌تر روی صحنه حاضر خواهیم شد.

فیروزی‌نژاد که تور کنسرت‌های شهرستان‌های علیرضا قربانی را همراهی کرده است، درباره استقبال در شهرهای دیگر گفت: استقبال از این تور کنسرت در شهرستان‌ها کم‌نظیر و زیبا بود و شور و حالی خاص از طرف مردم داشت. در شهر رشت با صحنه‌هایی در کنسرت مواجه شدیم که برای همه ما شگفت‌انگیز بود؛ همخوانی‌ای که مردم با آقای قربانی داشتند خیلی در این حال و هوا تاثیرگذار بود و این حس خوب را به گروه هم منتقل می‌کرد.

این نوازنده ویولنسل درباره محبوب‌ترین قطعه در این اجراها گفت: انتخاب یک قطعه برای من بسیار سخت است؛ چون هر قطعه حس و حال خاص خودش را دارد و با مخاطبان این حس و حال دوچندان شده است.

او در ادامه بیان کرد: روی صحنه حس و حال مخاطبان را درک می‌کنیم و برخی از مخاطبان که با این قطعه‌ها ارتباط عاطفی برقرار کرده و گاهی چشمانشان نمناک می‌شود و همخوانی می‌کنند، از روی صحنه دیدنی‌تر است. این‌گونه حس و حال مخاطب باعث ارتباط حسی نزدیکی بین ما و آنها می‌شود و به همین دلیل این کنسرت نسبت به اجراهای گذشته متفاوت‌تر شده است. از اجرای قطعه اول این حس عاطفی بین مخاطبان وجود دارد و مردم عاشقانه‌های خود را با این قطعه‌ها مرور می‌کنند.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.