واریز وام بلاعوض ۱ میلیون تومانی ویژه نیمه شعبان ؟

از سراسر وب

دولت رئیسی برای حمایت از اقشار کم درآمد جامعه و دهک های پایین اقدام به پرداخت وام بلاعوض کرده است

وام بلاعوض وامی با بهره بسیار کم و بازپرداخت طولانی است که دولت به افراد آسیب پذیر و قشر ضعیف جامعه می پردازد. وام بلاعوض در مدل های مختلف با شرایط دریافت متفاوت به متقاضی وام بلاعوض داده می شود.

واریز وام بلاعوض ۱ میلیونی ویژه نیمه شعبان

محمد آقاجانی گفت: مستمری پرداختی در راستای رفع بخشی از نیازهای اساسی خانواده‌های تحت حمایت پرداخت می‌گردد که در ۱۰ ماه نخست ۱۹ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان به‌حساب ۱ هزار و ۸۲۰ خانواده واریز گردید که تقریبا به هر خانواده ۱۰ میلیون ریال تعلق گرفت و حکم وام بلاعوض را دارد.

وی ادامه داد: در کنار پرداخت مستمری ماهانه خدمات حمایتی دیگری مانند برگزاری دوره‌های فرهنگی و آموزشی، پرداخت کمک هزینه تأمین جهیزیه نوعروسان نیازمند، پرداخت تسهیلات کارگشایی به مددجویان ارائه می‌شود.

آقاجانی افزود: کمیته امداد یک مکان امداد رسان موقت برای رفع نیاز مددجویان و نیازمندان است که پس از اعطای وام مشاغل خانگی و تسهیلات خودکفایی به مددجویان و حصول اطمینان از خودکفایی و کسب درآمد و استقلال اقتصادی، آن‌ها را از چرخه حمایت خارج می‌کند و در طی این مدت ۱۱۰ خانواده به علت توانمند شدن از تحت حمایت خارج شده‌اند.

وی در پایان اظهار داشت: توانمندی خانواده‌ها یکی از اهداف امداد است و درصدد هستیم تا با برنامه‌ریزی مناسب و ارائه خدمات متنوع به مددجویان و افراد بی‌بضاعت گامی بلند و استوار در توانمندسازی و حمایت از خانواده‌های محروم منطقه برداریم.

آغاز ثبت نام وام بلاعوض ۱۰۰ میلیونی به همه یارانه بگیران

افرادی که مشتری بانک تجارت هستند و قصد خرید با تسهیلات را دارند، می‌توانند وام «کالانو» این مجموعه را دریافت کنند. سقف این وام ۱۰۰ میلیون تومان بوده و برای دریافت آن نیاز به افتتاح سپرده قرض الحسنه است.

افرادی که مایل به دریافت وام خرید کالای بانک تجارت به نام کالانو هستند باید اعتبار خوبی داشته باشند. زیرا به منظور پرداخت این تسهیلات نیازی به ارائه ضامن رسمی یا سند ملکی نیست. ضمانت مورد نیاز برای دریافت این تسهیلات داشتن اعتبار مورد نظر بانک، چک دیجیتال و سفته الکترونیکی است.

گفتنی است، افرادی امکان استفاده از این وام را دارند که قبلا از تسهیلات خرید کالا استفاده نکرده باشند. نرخ سود این وام ۲۳ درصد بوده و وام گیرندگان بعد از دریافت آن باید حداکثر در ۲۴ ماه عمل تسویه را انجام بدهند. افراد به منظور دریافت این وام باید مراکز و فروشگاه‌هایی مانند پاکشوما، کویر موتور و انتخاب الکترونیک را برای انجام خریدهای خود در نظر داشته باشند.

با توجه به مبلغ وام، نرخ سود و مدت زمان پرداخت اقساط، میزان هر قسط به ۵ میلیون و ۲۳۷ هزار و ۳۳۱ تومان می‌رسد. کل سود تسهیلات ۲۵ میلیون و ۶۹۵ هزار و ۹۳۴ تومان است و جمع رقم وام و سود آن نیز ۱۲۶ میلیون و ۷۴۵ هزار و ۹۳۴ تومان خواهد بود.

وام بلاعوض

لازم به ذکر است که به منظور دریافت این تسهیلات نیازی به مراجعه حضوری به شعب بانک نیست و مشتریان باید به صورت غیرحضوری از طریق اپلیکیشن باجت اعتبار کالانو را دریافت کنند. افراد به منظور اپلیکیشن باجت باید به مارکت‌هایی مانند بازار یا مایکت مراجعه داشته باشند.

وام بلاعوض و فوری ۱۰۰ میلیونی با شرایط ویژه

طرح وام سنا بانک صادرات ایران، سپرده‌ای کوتاه‌مدت ۵ درصدی برای اشخاص حقیقی و حقوقی است که می‌توانند با سپرده‌گذاری از ۲ تا۱۰ ماه به میزان حداکثر ۱۰۰ درصد معدل موجودی، حداکثر تا سه میلیارد ریال با نرخ سود ۱۵ تا ۲۳ درصد از این بانک تسهیلات بگیرند.

تسهیلات بانک صادرات در قالب طرح سنا ، حداقل ۱۰۰ میلیون ریال  (۱۰ میلیون تومان )و حداکثر سه میلیارد ریال ( ۳۰۰ میلیون تومان )در نظر گرفته شده و با دوره بازپرداخت ۱۸ تا ۶۰ ماهه در نظر گرفته شده است.

حداقل میانگین سپرده برای بهره‌مندی از تسهیلات ۱۰۰ میلیون ریال است.

اشخاص حقوقی برای دریافت تسهیلات کارکنان خود نیز می‌تواند از ظرفیت طرح سنا استفاده کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به سایت بانک صادرات ایران مراجعه کنید.

وام و تسهیلات بانک صادرات ایران در قالب طرح سنا با هدف پاسخگویی به نیازهای خرد هموطنان پرداخت می‌شود.

اشخاص حقیقی و حقوقی دارای حساب طرح سنا در بانک صادرات ایران می‌توانند با سپرده‌گذاری، حداقل ۱۰۰ میلیون ریال و حداکثر سه میلیارد ریالی از تسهیلات طرح سنا بهره‌مند شوند.

مدت سپرده‌گذاری در طرح سنا از ۲ تا ۱۰ ماه است.

دوره بازپرداخت وام و تسهیلات طرح سنا ۱۸ تا ۶۰ ماهه است.

حداقل میانگین سپرده برای بهره‌مندی از تسهیلات ۱۰۰ میلیون ریال است.

همچنین اشخاص حقوقی و حقیقی صاحب کسب و کار می‌توانند برای دریافت تسهیلات تا سقف ۵۰ میلیارد ریال تسهیلات ویژه این طرح در قالب «سنای ویژه کسب و کار» با سپرده‌گذاری از ۲ تا۱۰ ماه، حداکثر ۲۰۰درصد میانگین معدل موجودی خود را با نرخ ۱۵ تا ۲۳ درصد می‌توانند تسهیلات دریافت کنند.

حداقل مبلغ تسهیلات این طرح  ۱۰۰ میلیون ریال و حداکثر ۵۰ میلیارد ریال، با دوره بازپرداخت۳ تا ۱۸ ماه (ماهانه- یکجا سررسید) در نظر گرفته شده است.

حداقل میانگین سپرده برای بهره‌مندی از تسهیلات در قالب طرح سنا  ۱۰۰ میلیون ریال است. حساب‌های طرح سنا، قابل وکالتی شدن برای انجام معاملات در بورس کالا است.

متقاضیان تسهیلات و ضامنین نباید درای وام و تعهدات سررسید گذشته ٬ معوق و مشکوک الوصول و همچنین چک برگشتی باشند.

بر اساس طرح وام دهی سپاس سپهر بانک صادرات ایران ٬ متقاضیان می‌توانند به میزان سه برابر معدل موجودی حساب تا سقف سه میلیارد ریال با نرخ کارمزد ۴ درصدی وام قرض‌الحسنه دریافت کنند.

همچنین بر اساس این طرح امکان دریافت وام ارزان قیمت قرض الحسنه به میزان دو برابر معدل حساب تا سقف ۱۰ میلیارد ریال با نرخ‌ سود ۴ درصدی فراهم شده است.

کسب امتیاز در این طرح به صورت روزشمار بوده و مشتری امکان واریز، برداشت و انجام امور روزانه مالی خود را از این حساب خواهند داشت. همچنین ب روی این حساب کارت بانکی هم صادر می شود.

حداقل مبلغ برای افتتاح حساب ویژه طرح وام  سپاس سپهر بانک صادرات ایران، در قالب سپرده قرض‌الحسنه جاری، پس‌انداز یا سپرده سرمایه‌گذاری کوتاه‌مدت، یک میلیون ریال (۱۰۰/۰۰۰ تومان ) و حداقل میانگین معدل موجودی جهت استفاده از این طرح ۱۰۰ میلیون ریال ( ۱۰/۰۰۰/۰۰۰ تومان ) است.

متقاضیان تسهیلات  می‌توانند برای دریافت وام قرض الحسنه با حداقل ۲ ماه سپرده‌گذاری و بازپرداخت ۳۶ ماهه، تا سقف سه میلیارد ریال (۳۰۰/۰۰۰/۰۰۰ تومان )  با کارمزد ۴ درصدی از این طرح استفاده کنند. همچنین شرایط دریافت تسهیلات مرابحه با نرخ سود ۴ درصدی تا سقف ۱۰ میلیارد ریال  ( ۱/۰۰۰/۰۰۰/۰۰۰ تومان ) با حداقل ۲ ماه و حداکثر ۱۲ ماه سپرده‌گذاری و بازپرداخت ۱۲ ماهه فراهم است.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.