کنایه جنجالی بهنوش بختیاری به شبکه نسیم

از سراسر وب

بازیگر سینما و تلویزیون و منشی صحنه، بهنوش بختیاری استوری ای در صفحه خود انتشار داده است و با این اقدام یکباره ی خود به رامبد جوان و شبکه نسیم کنایه زده است.

بهنوش بختیاری در دهه ۹۰ یکی از پرکارترین بازیگران سینما و تلویزیون بود. اما در طول دو سال اخیر تنها در یک فیلم حضور پیدا کرده است.

در طول نیز غیبت اش به حدود سه سال می رسد. او اخیرا از این فضا ابراز نارضایتی کرده بود.

او اکنون هم یک یادداشت بلندبالا در اینستاگرام اش منتشر کرده و به شکل تلویحی به رامبد جوان و شبکه نسیم طعنه زده است.

بختیاری در این رابطه نوشته است که پیش از برنامه خندوانه (برنامه ای با اجرا و ایده رامبد جوان) او استندآپ کمدی را به تلویزیون آورده است.

اما برنامه اش در شبکه نسیم از سوی تلویزیون متوقف شده است.

بیوگرافی بهنوش بختیاری

بهنوش بختیاری، بازیگر و منشی صحنه ایرانی، متولد ۲۹ اردیبهشت ۱۳۵۴ در تهران است.

او فارغ التحصیل مقطع کارشناسی رشته زبان فرانسه از دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران است. بختیاری پیش از ورود به دنیای بازیگری به عنوان منشی صحنه فعالیت می کرد و از این طریق به دنیای سینما راه یافت.

از جمله افتخارات بهنوش بختیاری می‌توان به نامزدی دریافت جایزه بهترین بازیگر نقش مکمل زن در سی و چهارمین دوره جشنواره فیلم فجر و همچنین کسب جایزه بهترین بازیگر زن سال در دومین دوره جشنواره سه ستاره اشاره کرد.

وی در سریال هایی همچون هوای تازه، ماجراهای خانه قدیمی، مرگ در سکوت، این زمینی‌ها، روزگار جوانی، داستان یک شهر، هزاران چشم،

خانه‌به‌دوش، شبکه سه و نیم، جایزه بزرگ، شب‌های برره، زندگی به شرط خنده، باغ مظفر، چارخونه، خداحافظ بچه، محله گل و بلبل، سارق روح و بر سر دوراهی به ایفای نقش پرداخته است.

ممکن است شما دوست داشته باشید