گلر ایرانی عضو تیم ملی افغانستان شد

از سراسر وب

 چند ماه پیش بود که نام یک گلر ایرانی حاضر در تیم دوم پاری‌سن‌ژرمن بر سر زبانها افتاد.

به گزارش همشهری آنلاین، کیوان متقیان که از پدری ایرانی به دنیا آمده، از زمان تولد، در شهر پاریس بزرگ شده و با حضور در تیم های رده‌های پایه باشگاه‌های فرانسوی، فوتبال خود را آغاز کرد.

سایت ورزش سه مدعی شده متقیان مسیر جدیدی را برای فوتبال ملی خود انتخاب کرده است و قصد دارد برای افغانستان فوتبال بازی کند.

کیوان متقیان تصمیم گرفته فوتبال ملی خود را در افغانستان ادامه دهد چرا که مادر وی اهل این کشور است و به همین دلیل او به پاسخ مسئولان فدراسیون فوتبال افغانستان برای حضور در تیم ملی پاسخ مثبت داده است.

گلر ایرانی عضو تیم ملی افغانستان شد! | عکس

 

این بازیکن امسال و به‌صورت قرضی راهی تیم آپپ پیتسیلیا در لیگ دسته سوم قبرس شد و اکنون خبر رسیده که کیوان متقیان تصمیم گرفته فوتبال ملی خود را در افغانستان ادامه دهد چرا که مادر وی اهل این کشور است و به همین دلیل او به پاسخ مسئولان فدراسیون فوتبال افغانستان برای حضور در تیم ملی پاسخ مثبت داده است.

در حال حاضر، یک کمپ تمرینی برای انتخاب اعضای تیم ملی فوتبال افغانستان در شهر ابهاء عربستان در حال برگزاری است که گفته می‌شود این اردو با حمایت مالی فدراسیون فوتبال عربستان برگزار می‌شود و قرار است از میان ۳۵ بازیکن دعوت شده، ۲۵ بازیکن نهایی برای دو بازی حساس مقدماتی جام جهانی برابر هندوستان، انتخاب شوند.

اشلی وست‌وود سرمربی انگلیسی تیم ملی افغانستان پس از اطلاع از شرایط کیوان متقیان، تصمیم گرفت تا نام این بازیکن را وارد لیست خود کند و باید دید که شرایط برای او در عربستان چگونه پیش خواهد رفت و در صورت تأیید نهایی، گلر ایرانی الاصل تیم دوم پاریس سن ژرمن، از این به بعد برای افغانستان به میدان خواهد رفت

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.