گوهرخیر اندیش بازیگر زن قدیمی و مشهور ایرانی مهاجرت کرد

از سراسر وب

گوهرخیر اندیش بازیگر پرکار و محبوب ایرانی به سوال هایی که راجع به مهاجرتش در سر طرفدارانش وجود داشت پاسخ عجیبی داد.

به گزارش تازه‌نیوز، گوهر خیراندیش بازیگر مشهور سینما و تلویزیون ایران که به دلیل دیدار با خانواده و فرزندانش دائما در رفت و آمد به خارج از کشور است، به تازگی در قالب یک استوری از پیج ها و سایت های حاشیه ای گله کرد و خبری در مورد مهاجرتش به خارج از کشور را عنوان کرد.

به نقل از دنیای اقتصاد، بعد از شایعات منتشر شده درباره مهاجرت گوهرخیراندیش، خانم بازیگر سکوت را جایز ندانست و از انتشار این اخبار جعلی در برخی از پیج ها گله کرد و در مورد مهاجرتش به کانادا نوشت:

خانم یا آقایی که این صفحه را اداره میکنی. اینجانب گوهر خیراندیش ایران هستم و به کانادا مهاجرت نکرده ام. چرا دروغ پراکنی میکنید؟

گوهر خیراندیش بازیگر سینما و تلویزیون متولد اول شهریور ماه سال ۱۳۳۳ در شیراز است.او فرزند آخر خانواده بوده و دو برادر به نام های خداخواست و حسین و سه خواهر به نام های مریم، گلابتون، رباب دارد، پدرش کشاورز اهل شهر اقلید شیراز و مادرش ماما بیمارستان مسیحیان شیراز بود.

گوهر سینمای ایران در سال ۱۳۴۹ با جمشید اسماعیل خانی(بازیگر و کارگردان) آشنا شد که این آشنایی منجر به ازدواج این دو گشت. حاصل این زندگی یک پسر بنام «امید» و دو دختر بنام «آزاده» و «آناهیتا» شد.گوهر خیراندیش در سال ۱۳۸۱ همسرش «جمشید اسماعیل خانی» را به علت سکته مغزی از دست داد.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.