۱۰ راز جوانی به روش جولیا رابرتز!

از سراسر وب

جولیا رابرتز هنرپیشه هالیوودی در سن ۵۵ سالگی و با وجود داشتن ۳ فرزند اما یکی از زیباترین و شاداب ترین زنان است.

رابرتز طی دوران فعالیت خود در عرصه بازیگری که در سال ۱۹۸۷ از تلویزیون آغاز شد، ۵ بار از سوی نشریه پیپل به عنوان زیباترین زن دنیا انتخاب شده است.

این در نوع خود یک رکورد محسوب می‌شود که هیچ سلبریتی دیگری تاکنون به آن دست نیافته است.

او حالا در ۵۵ سالگی کماکان یکی از زیباترین زن‌هاست و زیبایی دست نخورده‌اش را از ترفندهای متعدد خود دارد که ارزش امتحان کردن را دارند.

۱- زدن ضد آفتاب را هرگز فراموش نمی کند

جولیا رابرتز شیفته گرفتن حمام آفتاب و رفتن به ساحل به همراه فرزندان خود است. او در سال ۲۰۱۷ در مصاحبه‌ای گفت: «به عنوان مادر پرمسئولیت ۳ بچه که عاشق گردش در فضای بازند، همیشه از یک ضد آفتاب خوب استفاده می‌کنم.»

او گفت که برای روزهایی که فعالیت بیشتری دارد از اِس‌پی‌اِف ۳۰ استفاده می کند: «فرقی نمی‌کند چقدر عرق کنید یا چقدر در آب باشید، همیشه تأثیر دارد.»

۲- مرطوب کردن دست‌هایش را فراموش نمی‌کند

بسیاری از مردم در بحث مراقبت از پوست، تمرکز خود را بر روی صورت می‌گذارند اما دست ها هم نشانه‌های پیری را بروز می‌دهند.

جولیا رابرتز پیدا کردن یک مرطوب کننده مناسب برای دست‌ها را مهم می‌داند.

او در اینباره گفته: «بعد از شستن ظرف‌ها به دست‌هایم مرطوب‌کننده می‌زنم. به آرنج‌ها و پاهایم هم می‌زنم. زودتر از چیزی که تصورش را کنید کرم را تمام می‌کنم.»

۳- همیشه پیش از خواب صورتش را می‌شوید

جولیا رابرتز در مصاحبه‌های متعددی گفته یکی از بخش‌های مهم و روتین حفظ زیبایی در برنامه روزانه‌اش استفاده از یک لوسیون پاک کننده آرایش چشم بسیار مؤثر است.

او در این باره گفته: «خیلی وقت‌ها شب آرایش چشم‌تان را پاک می‌کنید اما صبح که از خواب بیدار می‌شوید انگار آرایش کرده بودید! اما این لوسیون تمام آرایش را به طور کامل پاک می‌کند.

بیشتر از ۶ سال است که هر روز از آن استفاده می‌کنم.»

 

۴- از یک کرم پودر مرطوب‌کننده و براق استفاده می کند

جولیا رابرتز پیدا کردن یک مرطوب کننده مناسب برای دست‌ها را مهم می‌داند.

او در اینباره گفته: «بعد از شستن ظرف‌ها به دست‌هایم مرطوب‌کننده می‌زنم. به آرنج‌ها و پاهایم هم می‌زنم. زودتر از چیزی که تصورش را کنید کرم را تمام می‌کنم.»

جولیا رابرتز مادری پرمشغله با ۳ فرزند است اما همیشه ظاهری سرحال و شاداب دارد.

یکی از میک‌آپ آرتیست‌های رابرتز فاش کرده راز ظاهر طبیعی او در استفاده از یک کرم پودر مرطوب‌کننده و براق است که نه تنها به پوست درخشندگی می‌بخشد، بلکه باعث می‌شود چین‌وچروک‌ها کمتر به چشم بیایند.

۵- سبک آرایشی ساده‌ای دارد

در یک مصاحبه وقتی از جولیا رابرتز سؤال شد که سبک آرایشی ساده‌ای دارد یا مفصل، در پاسخ گفت: «ساده. جا داشت کمی مفصل‌تر باشد.»

او همچنین گفت: «در یک روز عادی فقط دندان‌هایم را مسواک می‌زنم، صورتم را می‌شویم و ضد آفتاب می‌زنم. من یک مادر پرمشغله‌ام و گاهی وقت‌ها فقط به بچه‌هایم ضدآفتاب می‌زنم و فوراً از خانه بیرون می‌زنم، آنوقت خودم آفتاب سوخته می‌شوم.

برای همین بیشتر تلاش می‌کنم مراقب خودم باشم.»

۶- آگاهانه غذا می‌خوردده می کند

جولیا رابرتز این نکته را ثابت می‌کند که هیچ روتین زیبایی بدون یک تغذیه مناسب کامل نمی‌شود.

او در مصاحبه‌ای در این‌باره گفت: «ما قطعاً باید سعی کنیم آگاهانه غذا بخوریم. همانطور که همیشه به بچه‌های خودم هم می‌گویم، باید چیزهای خوبی بخورید تا به چیزهای خوبی برسید.»

با این حال، پیروی از رژیم ذائمی می‌تواند بسیار دشوار باشد، به همین دلیل توصیه او این است: «آرامش خود را حفظ کنید، آب بخورید، بخوابید و شاد باشید.»

۷- دندان‌هایش را با جوش‌شیرین مسواک می‌زند

خنده جولیا رابرتز مشخصه اوست و طرفدارانش همیشه دندان‌های بی‌عیب و نقص او را تحسین می‌کنند. او فاش کرده برای این منظور از ترفند پدربزرگش استفاده می‌کند.

او در این‌باره گفته: «من دندان‌هایم را با جوش‌شیرین مسواک می‌زنم. پدر بزرگم یک عالمه جوش‌شیرین روی مسواکش می‌ریخت. تمام عمرش فقط یک پوسیدگی در دندان‌هایش داشت.»

۸- روزی یک ساعت ورزش می کند

جولیا رابرتز به عنوان یک مادر تمام وقت، همیشه مجبور است روتین خود را بنا به شرایط تغییر دهد، به همین دلیل برای ورزش کردن نیازی به باشگاه رفتن یا ترک خانه ندارد.

به همین خاطر در خانه در حین مراقبت از فرزندانش ورزش هم می‌کند.

او ۲۰ تا ۴۰ دقیقه حرکات استپ ایروبیک و بعد از آن هم ۴۰ دقیقه تمریناتی با تمرکز بر میان‌تنه و کاهش التهاب، حرکات شنا، پلانک، اسکات و کرانچ انجام می‌دهد.

هر زمان هم که امکان‌پذیر باشد شنا و دویدن را جایگزین این برنامه می‌کند.

۹- نگران سنش نیست

جولیا رابرتز یک بار گفت که بزرگ‌ترین راز جوان ماندنش این است که سعی می‌کند فرآیند پیری را بپذیرید.

او حتی با انتقاد از فشار موجود بر زنان در هالیوود خبرساز شد، زمانی که مدعی شد ممکن است به دلیل تن ندادن به لیفت صورت، شغل خود را به خطر انداخته باشد.

۱۰- بزرگ‌ترین راز او شاد بودن است

جولیا رابرتز در مصاحبه‌ای گفت که یکی از رازهای حفظ جوانی و طراوتش، شاد بودن است. او در این‌باره گفت: «فکر می‌کنم خوش‌بینی و داشتن حس شوخ‌طبعی حتماً کمک می‌کند، ولی شادی چیزی است که باید آن را پرورش دهید. وقتی به آن دست پیدا کنید، کلید زیبایی‌تان خواهد بود.»

همیشه بازگشت به خانه از سر کار و حضور در کنار همسر و فرزندان، رابرتز را خوشحال می‌کند.

ممکن است شما دوست داشته باشید