صفحه خبری امیرحسین قاضی زاده هاشمی

استان اردبیل باید برند ملی محصولات کشاورزی و دامی کشور شود

اردبیل - نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت :قابلیت ها کشاورزی و دامی استان اردبیل سالها است نادیده گرفته شده و باید با برند سازی و فرآوری زمینه توسعه تولید و صادرات را فراهم کرد.

جلیلی:اقتصاد جنگل ناشناخته مانده است/رضایی:انتخاب استانداران بومی

پخش برنامه‌های انتخاباتی هفت نامزد ریاست جمهوری در شبکه‌های استانی امروز دنبال شد؛رئیسی بر لزوم رفع فقر و بیکاری در بوشهر تأکید کرد و رضایی از برنامه‌های خود برای انتخاب استانداران بومی گفت.

درباره...

امیرحسین قاضی زاده هاشمی

امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی (زادهٔ ۱۳۵۰ در فریمان) پزشک و سیاستمدار ایرانی و نایب رئیس اول مجلس شورای اسلامی و نماینده مشهد در دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی می‌باشد. وی پیشتر در دورهٔ هشتم، نهم و دهم مجلس شورای اسلامی نیز به عنوان نماینده حوزه انتخابیه مشهد و کلات فعالیت می‌کرد و در دوره نهم و دهم به عنوان دبیر عضو هیئت رئیسه مجلس بود.

قاضی‌زاده دانش‌آموخته دکتری پزشکی (جراح گوش، حلق و بینی) است و پیش از نمایندگی، ریاست دانشگاه علوم پزشکی سمنان را برعهده داشت. وی در فاصله سال‌های ۱۳۹۲ تا ۱۳۹۳ سخنگوی جبهه پایداری بود. او پسر عموی سید حسن قاضی‌زاده هاشمی؛ وزیر بهداشت دولت یازدهم و دوازدهم است. برادر کوچکتر او سید احسان قاضی‌زاده هاشمی نماینده حوزه انتخابیه فریمان و سرخس از استان خراسان رضوی در دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی است که در دوره دهم نیز نماینده همین حوزه بود.

اخبار پربازدید

جدید ترین اخبار انتخابات

اخبار سیاسی

اخبار تازه