صفحه خبری عزت الله ضرغامی

پاسخ ضرغامی به ادعا گم شدن۹۴۷میلیون دلار دردوره ریاستش برصداوسیما

ضرغامی رئیس اسبق صدا و سیما در جواب جوانی که از او پرسید ۹۴۷ میلیون دلار چگونه در دوران ریاست او در صدا وسیما گم شده است گفت: این پول برای هزینه‌های ارزی صدا و سیما در ۴ سال هزینه شد.

ضرغامی: «حوزه هنری» مخاطب عام دارد/ درباره «آدم برفی» اشتباه کردم

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی با اشاره امتیازات دوران مدیریتی محسن مؤمنی‌شریف در حوزه هنری از محمد مهدی دادمان به عنوان یکی از مدیران توانمند جمهوری اسلامی در حوزه نیروی انسانی یاد کرد.

ضرغامی سخنران ۱۳ آبان تهران شد/ ابتلای قالیباف به کرونا علت تغییر

تهران- رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران از سخنرانی ضرغامی در روز ۱۳ آبان خبر داد و گفت: پیش از این سخنران مراسم رییس مجلس بود که به علت ابتلای وی به کرونا سخنران تغییر کرد.

درباره...

عزت الله ضرغامی

سید عزت‌الله ضرغامی (زادهٔ ۶ اسفند ۱۳۳۸ تهران) سیاستمدار اصولگرای ایرانی است، که هم‌اکنون بعنوان یکی از اعضای شورای عالی فضای مجازی و شورای عالی انقلاب فرهنگی فعالیت می‌کند. وی برای مدت ۱۰ سال، در فاصله سال‌های ۱۳۸۳ تا ۱۳۹۳ ریاست سازمان صدا و سیما را برعهده داشت. او یکی از دانشجویان مسلمان پیرو خط امام بود که در اشغال سفارت آمریکا نقش داشت.

وی دانش‌آموخته کارشناسی مهندسی عمران از دانشگاه صنعتی امیرکبیر و کارشناسی ارشد مدیریت صنعتی از دانشگاه آزاد اسلامی است و فعالیت سیاسی خود را از سال ۱۳۶۱ در سپاه پاسداران و در برنامه رادیویی آن آغاز کرد. ضرغامی از ۱۳۷۱ تا ۱۳۷۲ معاون وزیر فرهنگ و ارشاد در امور مجلس بود و از ۱۳۷۴ تا ۱۳۷۶ نیز معاونت امور سینمایی وزیر فرهنگ را برعهده داشت.

در دولت هفتم به وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح منتقل شد و از ۱۳۷۶ تا ۱۳۷۹ معاون وزیر دفاع در امور مجلس آن وزارت بود. سال ۱۳۷۹ در دوره ریاست علی لاریجانی بر سازمان صدا و سیما، به معاونت امور مجلس و استان‌های سازمان صدا و سیما منصوب شد و تا سال ۱۳۸۳ در این جایگاه فعالیت کرد.

اخبار پربازدید

جدید ترین اخبار انتخابات

اخبار سیاسی

اخبار تازه